مشاوره و سفارش

مزایای موکت تایل

مزایای موکت تایل در محیط اداری و ارتباط آن با فضاهای اداری و تجاری و بخش هایی که نیاز به پوشش موکت دارند. در واقع بخش اعظمی از فضاهای شهری ما را در برمیگیرند. اینگونه فضاها بدلیل اهمیت بالایشان بایستی از شرایط محیطی مطلوبی برخوردار باشند. افراد و فعالیت هایی که روزانه با چنین مکان هایی در تعامل هستند، منجر به ایجاد آلودگی صوتی در حجم زیاد میشوند. استفاده از موکت تایل برای اینگونه فضاها یک موهبت محسوب میشود.

موکت

موکت‌های طرح‌دار و چند رنگ مانند موکت‌هایی با رنگ تیره فضا را کمی کوچک‌تر نشان می‌دهند. این نکته را نیز فراموش نکنید. هرچند هیچکدام از این نکات قانون و قاعده غیر قابل شکستن نیستند. اگر دوست دارید می‌توانید موکتی تیره و طرح‌دار را برای فضایی کوچک انتخاب کنید. بعد از دیوارها، کف منزل بزرگ‌ترین فضای دکوراسیون از نظر مساحت به حساب می‌آید و همین امر باعث می‌شود رنگ و طرح کفپوش تاثیر زیادی روی دکوراسیون منزل داشته باشد.

تابلو فرش

مهم ترین ویژگی فنی توسط الیاف بکار رفته مشخص می گردد . هرچه نخ تار، پود و خاب مرغوب تر، بهتر و با دوام تر باشد تابلو فرش از نظر کیفی بهتر خواهد بود. عموم تابلو فرش ها از ترکیب چندین الیاف بافته می شوند به عنوان مثال خرید تابلو فرش با ترکیب نخ های آکریلیک هیت ست شده و ابریشم در این گونه بافت ها بسیار رواج دارد. ابریشم الیافی ست بسیار با کیفیت و در عین حال گران قیمت که بیشترین کاربرد آن در تابلو فرش ها خواهد بود چراکه بسیار زیبا ست و بافت را درخشان و ظریف جلوه می دهد. 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
تابلوفرش ماشینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
تایلهای اداری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@iranarugs.com

کارشناسن فروش

۹۸۹۱۲۰۵۳۹۲۰۳+

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه بازرگانی ایرانا

مژگان فرجی

Call Now Buttonتماس بگیرید